O nas

Radca prawny Karolina Kołakowska-Cysewska - wpisana na listę radców prawnych, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy, pod numerem Bd-1278 po odbyciu aplikacji radcowskiej i zdaniu egzaminu radcowskiego.  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku. Ukończyła Podyplomowe studia na kierunkach: „Rachunkowość i finanse” Uniwersytet Gdański Wydział Zarządzania i „Wycena nieruchomości” Politechnika Gdańska. Od 2002 roku pracowała w kancelariach radców prawnych zarówno w Gdańsku jak i w Chojnicach. Pracowała przy obsłudze prawnej przedsiębiorców działających zarówno w formie spółek prawa handlowego jak też osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą. Uczestniczyła w kompleksowej procedurze zakładania nowych spółek prawa handlowego. Oferuje również pomoc prawną dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego.

Karolina Kołakowska-Cysewska świadczyła pomoc prawną w postaci udzielania darmowych porad prawnych oraz sporządzania pism procesowych w Biurze Porad Prawnych i Informacji Obywatelskiej w Chojnicach. Prowadzi stałą obsługę podmiotów gospodarczych.

Karolina Kołakowska – Cysewska udziela porad prawnych w ramach programu rządowego systemu darmowej pomocy prawnej. Radca prawny udziela ponadto porad prawnych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rzeczenicy oraz prowadzi stałą obsługę prawną Miejsko Gminnego Ośrdoka Pomocy Społecznej w Czersku. Karolina Kołakowska – Cysewska ukończyła studia podyplomowe na kierunku prawo medyczne co pozwala jej na profesjonalne prowadzenie spraw o odszkodowania i zadośćuczynienia w procesach m. in. w zakresie błędów medycznych, a jednocześnie doradztwo placówkom medycznym

Radca prawny Anna Łuczak – wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych
w Bydgoszczy, pod numerem Bd-1143 po odbyciu aplikacji radcowskiej i zdaniu egzaminu radcowskiego Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła Podyplomowe Studia Prawa Zamówień Publicznych oraz Podyplomowe Studia Prawa Gospodarczego. Prowadzi obsługę jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych. Specjalista prawa zamówień publicznych. Posiada długoletnią praktykę zawodową w organizowaniu i prowadzeniu przetargów i w prawie pracy. Świadczy pomoc prawną na rzecz osób prywatnych i przedsiębiorców.